Doğru Medya Taktiği

Markanız için en doğru mecrayı, en uygun fiyata, en verimli zamanda, en etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamak bizim uzmanlık alanımızdır. Değişen medya tüketim alışkanlıklarına göre; Televizyon, basın, radyo, dijital OHH (açıkhava), sinema, indoor  mecralarında ürününüzü tüketici ile buluşturuyoruz. Tüketici araştırma raporlarını ürün ile entegre ederek doğru mecralarda hedef kitlenize ulaşıyoruz.

Doğru Fiyatlama

20 yılın üzerinde medya satın almalma tecrübemizi markaların ihtiyaçlarına göre belirleyip mecralar ile doğru iletişim kurulmasını organize ediyoruz. Total satın almahacminin sağladığı faydaları müşterilerimizin lehine kullanıyoruz. Bu nedenle bizimle çalışan tüm markalarımıza, tüm mecralarda en uygun fiyatlarla yer almanın avantajını sunuyoruz.

Ölçümlenen Sonuçlar

Düşler Atölyesi bütünsel pazarlama iletişimine inanır. Medyanın pazarlama iletişim etkinliklerinin ayrılmaz bir parçası olduğuna ve ancak iş sonuçlarına bir katkı sağladığı sürece önemli ve etkili olduğunu savunur. Bu nedenle medya analizleri kampanya etkinlik ölçümü, müşterilere özel sektörel analizler kullanarak planlama ve ölçümler yapar.

Anahtar Teslimi Hizmet

Bizimle çalışan tüm müşterilerimize medya planlamadan, medya satın almaya, reklam üretiminden yayınlanmasına uzanan tüm süreçleri tek elden yürütme imkanı sunmaktayız. Böylece ayrı ayrı firmalara gitmenize gerek kalmadan tek elden kusursuz işleyen bir sistem ile hizmet alabilirsiniz.