Düşler Atölyesi 2015’den bugüne hizmet vermekte olup, kuruluşundan bu yana kadar birçok firma, kurum ve kişi için pazarlama faaliyetlerine ışık tutmuştur. Bünyesinde bulunan görsel tasarım, profesyonel fotoğrafçılık, film prodüksiyon, seslendirme ve web tasarımı, medya satın alma ve planlama hizmet kalemleriyle medya çözümleri sunmaktadır.

Düşler Atölyesi olarak işimizi, markanızı büyütmek olarak tanımlıyoruz. Büyürken de her adımda destek vermek. Yol göstermek. Bazen sıfırdan güçlü bir marka inşa etmek, bazen de güçlü markaları yarına hazırlamak.
Çağın gerektirdiği dijital pazarlama kanallarını ve yenilikçi stratejileri kullanıyoruz. Yürütmekte olduğunuz projeler için, her biri kendi alanında “marka” olan ekibimizle  proje yönetimi danışmanlığı hizmeti veriyor ve projenin hangi aşamasında olursanız olun tam zamanında devreye girerek sizin için iş süreçlerinizi yürütüyoruz.
Kısacası bir markanın ihtiyacı olan her konuda, her zaman yanında oluyoruz.

Biliyoruz ki üretim fabrikada başlar ve reklam ajansında devam eder. Bizler bu iletişim yolculuğunda yenilikçi, güçlü fikirler ve entegre çözümlerle müşterilerimiz için etkili sonuçlar sağlamak için varız.

Grup Şirketlerimiz

Düşler Atölyesi Medya Logo

SOCIAL MEDIA AWARDS'DAN ALTIN ÖDÜL

Social Media Awards Turkey'de "Gazlı İçecek" kategorisinde altın ödülün sahibi dijital ajansı olduğumuz Beypazarı Doğal Maden Suyu'nun oldu! Ajans başkanımız Derya Filiz Korkmaz'ın teşekkür konuşmasını videomuzdan izleyebilirsiniz.

Sıkı Çalışılan Bir Sene Sonunda Ödüllerle Onurlandırılmak Paha Biçilemez.

Doğru Anlama

Reklam verenimizin iş ve pazarlama hedeflerini, pazar dinamikleri ve iş profili açısından değerlendir, pazar hacmini ve markanın pazardaki yerini, fiyatlandırma, dağılım ve mevsimsellik değerlerini inceleriz.

Özgün Çözümler

Hizmet verdiğimiz her markaya aynı reçeteyi yazmıyor, aynı çözümü sunmuyoruz. Hizmet verdiğimiz her marka için o markaya özel, markanın hedef kitlesine, imajına ve hedeflerine uygun çözümler geliştiriyoruz.

Minumum Maliyet

Yıllardır sektörde var olmanın ve yüzlerce markaya hizmet vermenin gücüyle mecralarla çok sıkı pazarlık ediyoruz ve bütçeniz dâhilinde maksimum görünürlüğü sağlıyoruz. Markalarımız için fikirler geliştiriyoruz.

Maksimum Hız

İşinizi işimiz gibi görüyor, markanızı kendi markamız gibi hissediyoruz. Markanız için medya planlama ve satın almada sürekli çözümler geliştiriyoruz. Hızlı çalışıyor, hızlı üretiyor, ne vakit ne de nakit kaybetmemenizi sağlıyoruz.